1 099 Kč
Ihned k odeslání:
Široké kalhoty Kiu vykouzlí krásnou postavu a postarají se o pohodlí během celého dne. S cropnutým sakem Aris ze stejné látky tvoří nerozlučnou dvojku.
Pokud se vám zdají kalhoty Kiu Black známé, máte bod za pozorné oko. Vycházejí ze střihu oblíbených kalhot Malika, jsou jen trochu užší. Ponechali jsme jim širokou gumu v pase, šikovné kapsy a oblékli je do této krásné látky. Když ji naše Péťa uviděla, neváhala a hned ji kupovala.
Ze stejné látky ušila i cropnuté sako sako Aris, které můžete kombinovat samostatně, nebo nosit s kalhotami jako šik kostým.
Abyste se nám do těch čísel nezamotali, uvádíme rozměry pouze pro standardní délku. Prodloužená varianta má u všech velikostí nohavice ještě o 8 cm delší.
pas volně/napnuté (cm) | boky (cm) | vnitřní délka nohavice (cm) | vnější délka nohavice (cm) | |
---|---|---|---|---|
XS | 67/89 | 96 | 81 | 110 |
S | 70/92 | 102 | 81 | 111 |
M | 73/95 | 108 | 82 | 111 |
L | 76/98 | 114 | 83 | 113 |
Složení | polyester 64 %, viskóza 31 %, spandex 5 % |
Materiál | polyester |
Gramáž | 365 g/m2 |
Typ | Kiu |
Barva | černá |
Vzor | bez vzoru |
Pružnost | pevný materiál |
Hřejivost | 3 |
Příležitost | all day, evening, formal, vhodné na zimu |